Praegusel keerulisel eriolukorra ajal ei kipu keegi eriti kuhugi kohtama, kuid beebikõhtu võiks jäädvustada ju ikka- turvaliselt ja oma kodus või õues! Meie tuleme appi :) Keiti on teie jaoks pannud kirja vahvad soovitused, kuidas ise ilusaid beebiootus pilte teha :) 
 1. Enne pildistama hakkamist veendu, et te mõlemad olete heas tujus. Fotodel jäädvustate oma emotsioone ning jääte neid meenutama pikaks ajaks! :)
  Foto: Elisa Rannala
  Foto: Elisa Rannala

 2. Vali hea valgus! Toas pildistades väldi lambi all seismist ja eelista loomulikku, aknast tulevat valgust. Vastasel juhul jäävad silmad tumedatesse varjudesse. Õues pildistades kiputakse ekslikult arvama, et parim ilm on just siis, kui päike paistab. Paraku see nii ei ole. Parimatel piltidel ei ole näos varje ning selle efekti saavutab just siis, kui ilm on ühtlaselt pilves. Kui satute aga pildistama päikese kätte, siis sättige modell varju (nii ei hakka ta ka silmi kissitama) või pildistage päikesetõusul või -loojangul. Nii on päike sellise nurga all, et kogu nägu on ühtlaselt valgustatud.

  Fotod: Sigrid Osa

 3. Pildista veidi alt poolt! Seisvat modelli pildista veidi kummardudes ning istuvat modelli lausa kükitades - nii jäävad tema jalad pikemad ning ka tema armas kõhuke on oma täies hiilguses paremini tabatud! Kui muidu tahavad naised, et kõik nende kehaosad väiksemad tunduksid, siis rase naine on üldiselt oma kõhu üle uhke ja see võib julgelt fotol silma paista!


  Ka kodustes tingimustes muudab pilti palju see, kui pildistad umbes kõhu kõrguselt või veidi ülevalt poolt.

  Fotod: Sigrid Osa /erakogu

 4. Tee palju pilte! Tee rohkem pilte, kui sa arvad, et vaja läheb! Tee pilte ka siis, kui naine ei poseeri (eriti siis)! Hiljem on suurem võimalus, et naine nendega rahul on, tehes 100 pilti, millest 5 sobivad, kui tehes 10 ja leppides ühega. ;)

  Tee palju pilte! Mõnel pildil ei meeldi naisele, et tal on silmad varjus...
  ...teisel pildil pole naine rahul oma kehaasendiga...
  ...kolmandal pildil jäid tal silmad kinni...
  ...neljandal jäi ta üldse unistama..
  ...ja lõpuks pilt, millega ta ise ka rahul on! Aga tee ikkagi 50tk vveel!
  Fotod: Elisa Rannala
 5. Otsi inspiratsiooni internetist! Kas mängida varjudega, poseerida lilledes või sõita mere äärde… Otsi ideid googeldades või küsi naiselt, millised rasedate fotod talle meeldivad! Vaata ka meie pinteresti boardi siin.