Selle blogipostitusega proovime anda sulle näpunäiteid, mis aitavad sul leida endale sobiva kleidi imelisele fotosessioonile.
Lapseootus - see imeline aeg naise elus. Ettekujutus 9 kuust, mis mööduvad magusaisu ja unenappuse leevendamisega, haihtub, kui algab argipäev. Paljud ebameeldivad füüsilised ja emotsionaalsed muutused tingivad vaevuseid, mis oma iseloomult väga kurnavaks osutuvad. Samuti saab kiiresti selgeks, et ootusärevad kuud mööduvad palju kiiremini, kui algselt arvatud. Enne uue ilmakodanikuga kohtumist on ju vaja nii palju ära teha: vajalike asjade soetamine, enese eest hoolitsemine ja, miks ka mitte, üks äge fotosessioon! Sellest, mis põhjustel leiame, et just pildistamine on üks väga vajalik punkt sinu to-do listis, kirjutame pikemalt mõnel teisel korral.

Selles postituses kajastame, mille põhjal ja kuidas endale kleite valida. Toome välja mõned punktid, mida läbi mõelda:

 1. Sinu visioon
Millisest fotosessioonist unistad? Milline on sinu iseloom ja sulle omapärane stiil? Kas oled mõelnud, et sooviksid oma beebiootust jäädvustada ilusal liivarannal varbad vees või on sinu stiil hoopis sünge metsaprintsess? Sirvi fotograafide beebiootuspilte, sõbrannade pilte ja abiks on ka meie Pinteresti sein ning vali välja pildid, mis sind kõnetavad. See aitab fotograafiga ühele lainele saada, millist tulemust soovid ja mida ootad oma fotosessioonist.

 2. Sinu isiklik riietumisstiil 
Kleidid, mida fotosessioonil kasutad peavad tekitama sinus mõnusa ja enesekindla tunde. Kui sa ei tunne end valitud kleidis mugavalt ja ilusana, siis on kurb tõsiasi, et pildistamine ei ole nauditav. Ole valmis katsetama ka midagi erilisemat ning astuma oma mugavustsoonist välja, kuid põhirõhk peaks siiski olema riietusel, mis sind kõnetab.  Näiteks mulle ei meeldi  igapäevaselt roosade riiete kandmine, kapis pole ühtainustki roosat riideesest ning esimene mõte pildistamise juures oli, et vältida "roosamannat", kuid õnneks meelitas fotograaf mind mõne roosa kleidini. Hiljem tulemusi vaadates tõdesin, et ka õrnalt roosa kleidike on üsna armas. Lase end üllatada ja sa võid vaimustuda hoopis teistsugustest jäädvustustest! Mamps proovib pakkuda kõigile midagi, kui meie tootevalikust sobivat eset ei leia, kirjuta meile- äkki meil ikkagi on ;) 

 3. Beebikõhu ja sinu suurus
Mõni kleit meie valikus (info kleitide juures) sobib pigem väiksema kõhuga rasedale, mõni kleit lihtsalt istub paremini lühemale inimesele. Tihti peab arvestama ka rinnakorvi suurusega. Suures osas on kõik kleidid väga venivad ja sobivad igale suurusele. Aga kui oled pigem pisemat kasvu ja kõhuke ka väiksem? Pole probleemi, sest telgitagustes on kasutusel pesulõksud, haaknõelad ja muud trikid. Tegemist on eelkõige fotosessiooniks mõeldud kleitidega, mitte igapäevaseks kandmiseks, seega loeb pigem see, kuidas kleit õige nurga all pildile püüda. Mampsi personaal heameelega aitab sind sobivate kleitide leidmisel.

 4. Ilm ja asukoht
Ilu nõuab ohvreid, kuid tuletame endale meelde, et tegemist on lapseootel naisega, kelle tervist tuleb hoida. Juhul kui plaanid õues pildistamist talvekuudel, siis mõtle pigem paksemate (nt samet) kleitide/kostüümide peale. Võimalikud aksessuaarid on kindlasti sallid/mütsid/joped/pleedid, mis sobiksid konseptsiooniga. Kui soovid õhulisi kleite, siis on seda parem teha suvel (kui raseduse kulg ja kõhu suurus lubab) või mõelda alternatiivseid asukohti (botaanikamaja, spa, hotell, muuseum jne). Asukohtade valikust kirjutame pikemalt tulevikus. 

Meie soov on pakkuda kõigile imelisi jäädvustusi, seega oleme alati olemas, et  abistada sind sobiva kleidi leidmisel. Kirjuta meile oma visioonist, saada pilte kõhukesest ja lisa ka oma mõõdud, et saame eeltöö ära teha ja sinuni sisuka vastuse tuua.